KDO JSEM A PROČ TO DĚLÁM

Mgr. Hana Keita Rizmanová

Jsem vystudovaná psycholožka, vycvičená koučka s letitou korporátní manažerskou praxí. To vše kombinuji s nadšením a touhou pomáhat a živit se tím, co má smysl a co mě těší.

Koučuji a psychologicky radím i ve francouzštině a angličtině.

Můj životopis si můžete přečíst třeba na LinkedIn.   

Diplomy a certifikáty naleznete dole.

Tolik stručně k faktům. Abyste o mně věděli i něco osobnějšího, začnu svým krédem, tedy na čem mi skutečně záleží, abych sama sebe nezklamala :-)

Až se jednou budu ohlížet za svým životem, chci, aby mě uvnitř hřál pocit, že jsem byla laskavým člověkem, který měl pochopení pro nás nedokonalé bytosti. Pocit, že jsem dokázala někomu pomoci, aby lépe rozuměl sám sobě a ostatním, aby si dovolil být šťastný a jít tou svou cestou... Aby si užíval  toho, co má, kdo je, kde je...

Věřím, že pomalu je někdy rychleji, že méně je více. Hnutí Slow movement a Simple Living jsou pro mě inspirací a moderní podobou některých filozofických myšlenek a psychologických poznatků, které se mnoho lidí snaží promítnout do každodenního života i velkých projektů. 

Jsem máma dvou dětí, jedno už si prochází pubertou a druhé školkou, takže mohu praktikovat poznatky z vývojové psychologie a svůj přístup v širokém spektru :-). 

Těším se na Vás!