SIMPLE LIFE KOUČINK

Pomohu Vám ukotvit se, abyste mohli vzlétnout.

Simple Life koučink není ani jednoduchý koučink ani Vám nepomůže k životu bez problémů a bez překážek. Je to koučovací přístup inspirovaný hnutími jako Simple Living a Slow Movement (více se dovíte třeba zde). Cílem Simple Life koučinku je zjednodušit Váš život tím, že si jasně uvědomíte a pojmenujete, co je skutečně důležité a přestanete plýtvat svým životem na nedůležité věci, vztahy, činnosti...

Ukotvit se - vyhodit písek - letět správným směrem

Podstatou mého přístupu je tedy jít po podstatě :-) a pomoci Vám vrátit se k sobě, abyste slyšeli a rozuměli tomu, co se ve Vás děje a co skutečně potřebujete. To znamená pořádně se ukotvit jako balon před vzlétnutím. V životě nemůžeme mít všechno a je jen málo věcí, na kterých skutečně záleží. Pomohu Vám najít to, na čem skutečně záleží Vám, a oprostit se od nepodstatného tak, jako se z balonu vyhazují pytlíky s pískem. Pak budete moci vzlétnout tím správným směrem.
Vyhazovat pytlíky s pískem znamená dávat tomu méně důležitému jen tolik prostoru, kolik je nutné, A nedůležitému, či dokonce škodlivému, nedávat nic. To vyžaduje změnu v každodenním životě. Počínaje třeba množstvím věcí v domácnosti, přes výběr zaměstnání, způsob trávení času s partnerem či dětmi, atd. A to je obvykle ta nejtěžší část, ve které Vám mohu být průvodcem. 

To, co děláme každý všední den nakonec utváří náš celý život. A nejdůležitější je nezklamat sám sebe.

Pojďte se se mnou setkat, prvních 45 minut je zdarma a bez závazků!

Pro maminky na mateřské/rodičovské a studenty zvýhodněná cena 500 Kč/hod.

Simple Life koučink - ceník

Využít můžete níže uvedené balíčky nebo objednávat po jednotlivých setkáních. Stačí kliknout na balíček a využít kontaktní formulář. Nebo mi zavolejte.

reStart 

3 osobní setkání

po 60 min 

4000 Kč


vzLet

6 osobních setkání
po 60 min
7600 Kč

osobní setkání
1500 Kč za 60 min
nebo
2000 Kč za 90 min

skype
1300 Kč za 60 min
nebo
1800 za 90 min

Pro objednání mě kontaktujte zde.