SIMPLE LIFE KOUČINK

Pomohu Vám ukotvit se, abyste mohli vzlétnout.

Simple Life koučink není ani jednoduchý koučink ani Vám nepomůže k životu bez problémů a bez překážek. Je to koučovací přístup inspirovaný hnutími jako Simple Living a Slow Movement (více se dovíte třeba zde). Cílem Simple Life koučinku je zjednodušit Váš život tím, že si jasně uvědomíte a pojmenujete, co je skutečně důležité a přestanete plýtvat svým životem na nedůležité věci, vztahy, činnosti...

Ukotvit se - vyhodit písek - letět správným směrem

Podstatou mého přístupu je tedy jít po podstatě a pomoci Vám vrátit se k sobě, abyste slyšeli a rozuměli tomu, co se ve Vás děje a co skutečně potřebujete. To znamená pořádně se ukotvit jako balon před vzlétnutím. V životě nemůžeme mít všechno a je jen málo věcí, na kterých skutečně záleží. Pomohu Vám najít to, na čem skutečně záleží Vám, a oprostit se od nepodstatného tak, jako se z balonu vyhazují pytlíky s pískem. Pak budete moci vzlétnout tím správným směrem.
Vyhazovat pytlíky s pískem znamená dávat tomu méně důležitému jen tolik prostoru, kolik je nutné, A nedůležitému, či dokonce škodlivému, nedávat nic. To vyžaduje změnu v každodenním životě. Počínaje třeba množstvím věcí v domácnosti, přes výběr zaměstnání, způsob trávení času s partnerem či dětmi, atd. A to je obvykle ta nejtěžší část, ve které Vám mohu být průvodcem. 

To, co děláme každý všední den nakonec utváří náš celý život. A nejdůležitější je nezklamat sám sebe.

Pojďte se se mnou setkat, prvních 45 minut je zdarma a bez závazků!

Pro maminky na mateřské/rodičovské a studenty zvýhodněná cena 500 Kč/hod.

Simple Life koučink - ceník

Využít můžete níže uvedené balíčky nebo objednávat po jednotlivých setkáních. Stačí kliknout na balíček a využít kontaktní formulář. Nebo mi zavolejte.

reStart 

3 osobní nebo online setkání

po 60 min 

4000 Kč


vzLet

6 osobních nebo online setkání
po 60 min
7600 Kč

osobní setkání
1500 Kč za 60 min
nebo
2000 Kč za 90 min


Pro objednání mě kontaktujte zde.